Селебрити

Ексклузивно: Лила Филиповска во новогодишната фотосесија за Revalid!

Напишано од Пјер

Ексклузивно на zazabava.com Лила Филиповска во новогодишната фотосесија за Revalid!

Revalid како производ кој е директно поврзан со убавината на косата, се реши да одбере дама која ќе ја отсликува мисијата на Revalid, а подобар избор од нашата Лила нема.

Ова е фотосесијата за special edition пакувањето на Revalid, кое вклучува шампон и балсам за комплетна грижа на вашата коса.

Зошто се препорачува REVALID® шампонот?

Revalid® регенеративниот протеински шампон чисти нежно, но сепак темелно додека ја ревитализира косата. Хранливите состојки како што се екстрактите од овес, пченичните протеини и пантенолот (витаминот B5), ја зајакнуваат структурата на косата. Алантоинот го смирува скалпот.

Одличен подарок за престојните празници, за Вас и Вашите најблиски.

Погледнете во продолжение како помина фотосесијата со Лила Филиповска.

За авторот

Пјер