+18

Емили Ратајковски ги излуде мажите низ светот

Напишано од Mr. M

Емили Ратајковски позната е по тоа дека нема срам да го покаже своето тело. Таа моментално ужива на Мајами и буквално не се замара што папараците ја фотографираат. 🙂

Таа вешто позира, а во еден момент ќе можете да ја видите и топлес.

DL_Multifresh_300x250.jpg

За авторот

Mr. M