+18

Емили Ратајковски повторно направи бум низ светот

Напишано од Mr. M

Познатата манекенка Емили Ратајковски, повторно направи бум низ светот со нејзината најнова кампања. Таа промовираше долна облека во ретро фазон како во стилот на 80-тите години.

Без грешка, нејзиното тело е перфектно, линијата и е совршена…

DL_Multifresh_300x250.jpg

За авторот

Mr. M