Филмови

Филмови кои со нетрпение ги очекуваме во 2021 (ВИДЕО)

Напишано од The Gentleman

Неколку премиери беа одложени во 2020 поради пандемијата, а сите ние со нетрпение ги очекуваме. Првиот филм кој ни паќа на памет е новото продолжение на Џејмс Бонд кое на два пати се одлагаше.

Еве кои се филмови ќе можеме да ги гледаме во 2021 година.

No Time to Die

The King’s Man

Last Night in Soho

Nobody

Top Gun: Maverick

Wrath of Man

 

За авторот

The Gentleman