Селебрити

ФОТО: Шерон Стоун и на 61 година изгледа подобро од повеќето девојки

Напишано од Пјер

Секс симбол, жена која е безвременска. Позната по филмовите во кои се појавува во доста експлицитни сцени.

Шерон Стоун денеска полни 61 година, а во последната фотосесија покажува дека изгледа подобро од повеќето помлади колешки.

Погледнете неколку фотографии.

 

За авторот

Пјер