Стил

Фраерски мокасини кои се одличен избор за првите есенски денови

Напишано од Mr. N

Мокасините и оваа сезона продолжуваат да бидат омилено парче обувки особено за првите есенски денови. Лесни и удобни за носење, во нив може да го поминеме без мака работниот ден, па дури и по него да продолжиме да се забавуваме.

За претстојната сезона популарните хај-стрит модни марки ни нудат повеќе различни модели на мокасини, од класични до трендовски.

Па, доколку сте подготвени за подновување со елегантни нови мокасини, на фотогалеријата проверете каде можете да ги најдете најубавите.

За повеќе информации, посетете ја најдобрата онлајн продавница во Македонија, FridayShop

За авторот

Mr. N