Серии

Француска серија која ги освои гледачите ширум светот

Напишано од Mr. N

Три сезони на Нетфликс, најава за четврта.

Серијата Call My Agent е француско ремек дело полно забава и одлична глума. Темата е компанија со агенти за познати актери од Франција и останатиот дел од Европа. Актерите за кои се грижат се вистинските глумци, од Жулиет Бинош па се до Моника Белучи.

Проверете го трејлерот и спремете се за забавни сезони –

За авторот

Mr. N