Троши

Friday водич за неделен шопинг

Напишано од martin

Недела, последниот ден од викендот. Поголемиот дел од луѓето не го сакаат овој ден, бидејќи веднаш после него ни доаѓа понеделник, денот кој е убедливо најомразениот ден во светот. Постои еден интересен податок кој кажува дека голем број од луѓето страдаат од неделната тага. Поради таа причина, денеска се решивме да ви го разубавивме денот, а зарем има ли подобар начин за тоа од квалитетен шопинг? Се разира дека нема!

Направете си го вашето кафе, земете ја листата и започнете да ги пишувате работите кои ви фалат и кои ви се потребни на вас и за вашиот дом. Откако ќе завршите со тоа, посетете ја страната на Топ Шоп Македонија, бидејќи во моментов тие ги имаат најголеми попусти кај нас, дури до – 70 % на одредени производи. Пролистајте низ неа уште денеска бидејќи денес е последниот ден од големата распродажба и ве уверуваме дека ќе најдете нешто што ви е потребно.

За да ви помогнеме, еве неколку наши предлози…

Ви го претставуваме новиот, едноставен начин за џогирање со кој подот ќе изгледа неверојатно чисто. Зошто да ве болат колената или пак грбот кога можете исправени да ја завршите работата? Уживајте во едноставниот начин на чистење со повеќенаменскиот џогер за суво и мокро чистење – Rovus Spray Mop. Сега можете да го купите по неверојатна цена од 790 денари. КУПИ ВЕДНАШ!

Издвојте се од толпата со новите модерни Walkmaxx Comfort Leisure Shoes. Удобната внатрешност дополнително ќе влијае на вашата самодоверба. Со секој чекор притисокот од зглобовите ќе се префрла на мускулите. Сега овие старки можете да ги имате за цена од 1495 денари. КУПИ ВЕДНАШ!

Вежбајте и оформете фантастични стомачни мускули со помош на Gymbit Ab Slim Flex, справа која генерира отпор при движења нагоре и надолу. Удвојувајќи ги интензитетот и обезбедувајќи ви ги посакуваните резултати брзо и едноставно.

  • Ги активира абдоменалните мускули
  • Го удвојува интензитетот на редовните вежби
  • 3 нивоа на отпор
  • Наједноставен начин на намалување на масните наслаги околу стомакот
  • Целосна поддршка на ’рбетот за да спречите повреда
  • Поддршка на вратот и грбот

Сега оваа справа можете да ја купите за 2490 денари. КУПИ ВЕДНАШ!

Chef Power сетот ножеви со држач и острач од Делимано е одличен за да исечкате секаков вид на состојки, како и да ги извадите коските од месото кое сакате да го подготвите.

  • Се состои од 10 дела
  • Ножеви со држач со вграден острач кои секогаш остануваат остри
  • Направени од не’рѓосувачки челик

Сега овој сет можете да го купите за цена од 1890 денари. КУПИ ВЕДНАШ!

Seaberg торбата со прегради за лаптоп, квалитетната и функционална спортска торба која е многу практична и модерна со прегледна внатрешност. Таа е направена од долготраен и издржлив полиестер. Сега можете да ја купите за одлични 990 денари. КУПИ ВЕДНАШ!

Посетете ја страната на ТОП ШОП има уште голем избор за вас.

 

 

 

За авторот

martin