Селебрити

Го имаме новиот најмодерен пар во светот

Моментално се најпопуларниот пар во светот, Принцот Хари и Меган Маркл, објавија фотографии од нивната веридба. Среќниот пар сподели три фотографии кои станааа хит во јавноста за многу кратко време.

За авторот

martin