Нега и одржување

Имаме нов парфем за мажите со префинет вкус- Davidoff Run Wild

Напишано од Mr. M

Компанијата Davidoff е позната по своите машки парфеми, а овој пат ја претстави својата најнова серија позната како Run Wild. Овој пат компанијата својот парфем го посвети кон природата. Во срцето на овој парфем ќе може да се почуствува лаванда, цимет, чилибар…

Самата кампања на брендот е посветена на природата, односно во ова нивно кратко видео ќе може да видите како моделот кој е заштитно лице на брендот Тобиас Соренсен, го напушта градот и градските гужви и бега во природата.

За авторот

Mr. M