Мода

Инстаграм инспирација за постарите мажи – Richard Biedul

Напишано од The Gentleman

Richard Biedul е повеќе од само модел и бизнисмен. Тој е и вистинска Инстаграм модна инспирација за постарите мажи. Одлично ги комбинира современите нови фешн моменти со ретро минатото од светот на модата.

Уживајте во нашиот извадок –

View this post on Instagram

LFWM DAY 1: wearing @etautz, @richardjamesofficial and @drakesdiary. Photography @garconjon… #LFWM #🇬🇧

A post shared by Richard Biedul (@richardbiedul) on

За авторот

The Gentleman