+18

Ирина Шајк го полуде Инстаграм!

Напишано од Mr. M

Една од најпознатите манекенки во светот денеска, Ирина Шајк, која беше во центарот на вниманието последните месеци поради разводот со познатиот актер Бредли Купер, објави фотографија, односно Инста Стори на нејзиниот профил во провокативно црвено бикини.

Токму поради ова го сакаме летото…

За авторот

Mr. M