+18

Ирина Шајк за одличен старт на викендот

Напишано од Mr. N

Прекрасната руска манекенка Ирина Шајк ги изненади своите фанови кога објави селфи во огледало.

Моделот го покажа своето совршено тело во минијатурен портокалов бикини. Во прв план на фотографијата има бар полн пијалоци, но затоа на втор поглед доминира нејзината совршена силуета.

View this post on Instagram

On da rocks….

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

View this post on Instagram

Sundayz with Stelz💚💚

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

 

 

DL_Multifresh_300x250.jpg

За авторот

Mr. N