Серии

Излезе новиот тизер трејлер за 5тата сезона Преспав

Напишано од Mr. M

Уживајте во најновиот тизер трејлер за новата 5та сезона од легендарната македонска серија Преспав. Сплетки, интриги, љубовни заврзлами… и по некој турист. Нова сезона на „Преспав“ наскоро на МРТ1.

За авторот

Mr. M