Мода

Јакни кои ќе бидат тренд оваа пролет (ФОТО)

Напишано од The Gentleman

Пролетта е најубаваото годишно време кое ни носи најубави чувства. По зимата и ладните денови доаѓа сонцето и уживањето.

Со пролетта ја менуваме и гардеробата. Носиме полесни работи.

Еве кои јакни ќе бидат хит оваа сезона пред нас.

За авторот

The Gentleman