Селебрити

Како изгледаат Бред Пит и Џими Фалон во улогата на џентлмени (ВИДЕО)

Напишано од The Gentleman

Еден од најголемите мангупи во светот Бред Пит и водителот Џими Фалон, ни покажаа супер интересно видео како треба да се однесува еден. џентлмен во бар на пример.

Со нив двајца не може нешто да не е забавно, нели?

Погледнете.

За авторот

The Gentleman