Селебрити

Како Кристијано Роналдо ужива на одмор

Напишано од martin

По успешната сезона, Роналдо конечно на одмор. Тој во овој период постојано е во центарот на вниманието поради заминувањето во Јувентус. Тој моментално ужива во Грција, а тоа може да го видите и на фотографиите.

За авторот

martin