Селебрити

Како Роналдо и Георгина уживаат во Дубаи…

Напишано од Mr. M

Кристијано Роналдо, пред неколку дена беше во Дубаи, каде што требаше да ја прими наградата за најдобар фудбалер за 2018 година која му беше доделена од страна на Здружението на фудбалски агенти и Заедницата на европските фудбалски клубови.

Тој заедно со неговата неговата девојка одлучија тие денови да ги искористат за одмор и да се релаксираат. Па на Инстаграм успеавме да украдеме некои фотографии на кои може да се види како тие двајца го поминуваа времето.

View this post on Instagram

D☀️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

View this post on Instagram

D☀️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

За авторот

Mr. M