Мода Селебрити

Како ви се допаѓа новиот фармерски стил на Дејвид Бекам?

Напишано од Mr. N

Бекси што и да облече изгледа фраерски и тренди.

Најновата негова мода ја промовира на неговиот Инстаграм профил, каде Бекам комбинира фармерски стилови како да добил улога од серијата Peaky Blinders.

Гумени чизми, сомотски панталони, плетен џемпер, ретро англиска шема на капа, ветровка или капут, и секако реквизит за на нива.

Секој негов избор е перфектен –

View this post on Instagram

Another day , another walk & another hat 🎩

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

View this post on Instagram

No Hat #runoutofhats 🤔 but sunset 🔥

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

DL_Multifresh_300x250.jpg

За авторот

Mr. N