Стил

Какви бои на chinos панталони најмногу се практикуваат во лето?

Напишано од Mr. N

За летниот стил да ви биде совршен, никако не смеете да ги заборавите Chinos панталоните.

Помалку формални за разлика од класичните панталони, а поелегантни од фармерките, chinos панталоните се тука да се вклопат во секој ваш аутфит. Од кежуал, и смарт кежуал до бизнис кежуал, овие панталони се задолжителни за секој модерен господин.

Изработени од памук, chinos панталоните прават да се чуствувате пријатно бидејќи добро се проветруваат и изгледаат убаво.

Погледнете кои бои на chinos најмногу се практикуваат во летниот период

Крем chinos

Маслинасти chinos

Сиви chinos

 

Црни chinos

Тегет chinos

 

 

 

За авторот

Mr. N