Мода Селебрити

Кевин Харт ќе ви докаже дека и ниските мажи можат да изгледаат ТОП

Напишано од Пјер

Љубител е на луксузни часовници, обожава да гледа НБА, хумор има лудило. Кевин Харт е лик кој навистина знае да забавува.

Но знае и да се носи. Дечкото е цар на модата. Одела, кежуал варијанти, спортски зглед, секогаш знае да изгледа врвно.

Според него и ниските маѓи можат да изгледаат феноменално. Се е до овие неколку совети од него.

View this post on Instagram

#Harts

A post shared by Kevin Hart (@kevinhart4real) on

View this post on Instagram

#DopePic

A post shared by Kevin Hart (@kevinhart4real) on

View this post on Instagram

#Harts #LakersVsSixers #StandUpPhilly

A post shared by Kevin Hart (@kevinhart4real) on

За авторот

Пјер