Селебрити

Кевин Спејси проговоре после скандалите и тоа на фраерски начин

Напишано од Mr. M

Пред неколку месеци, еден од најпознатите холивудски актери, Кевин Спејси е обвинет за сексуално злоставување кое се случило пред 30 години. Поради овој скандал кој брзо се прошири во јавноста, Кевин Спејси проговоре дека е хомосексуалец и дека тоа го криел цела негова кариера.

Поради ова обвинување, тој не беше дел од последната сезона на хит серијата “House of Cards”. После долг период молчење, Кевин, се огласи за целата ситуација и тоа на еден фраерски начин.

Видео кое вреди да се погледне!

За авторот

Mr. M