Нега и одржување Селебрити

Кои познати фраери имале ужасни фризури?

Напишано од Mr. N

Зошто лоши работи им се случуваат секогаш на добрите луѓе? Покрај тоа што лошата униформа може многу да го уништи вашиот стил, лошата фризура е една од најлошите работи која може да им се случи на модерните мажи.

Постојат голем број на славни личности кои го започнале животот со лош избор на машки фризури, но со текот на времето се промениле, благодарение на новите стилски трендови. Може да погледнете неколку од нив во продолжение

1. Бред Пит

2. Бредли Купер

3. Џорџ Клуни

4. Џастин Тимберлејк

5. Џонан Хил

6. Пол Погба

7. Шија Лабуф

За авторот

Mr. N