Настани Селебрити

Кои се најдобро облечените мажи видени на Канскиот филмски фестивал?

Напишано од Пјер

Црвениот тепих е измислен за време на Канскиот филмски фестивал. Едноставно Француската ривиера те понесува, и го вади најдоброто од вашиот стил. Во продолжение најдобро облечените глумци, режисери, и продуценти, видени на црвениот тепих во Кан. Запазете на стилот на Фарел –

За авторот

Пјер