Музика

Кои се омилените песни на Барак Обама

Напишано од The Gentleman

Музиката не познава граници. Не за џабе рекле. Барак Обама поранешниот претседател на САД, важи за човек со посебен стил. Харизматичен човек, миленик на сите.

Денеска тој на Инстаграм профилот ја обвјави својата омилена плеј листа на песни без кои не му поминува денот.

Еве една која и на нас ни е фаворит.

За авторот

The Gentleman