Селебрити Стил

Кој е според Вас од Avengers хероите има најдобар стил?

Напишано од Mr. M

Останаа само уште неколку дена до премиерата на новиот филм кој сите го очекуваат, Avengers: Endgame. Последните неколку денови, хероите се во центарот на вниманието поради нивната турнеја која ја имаат пред премиерата.

По тоа можеме да видиме дека целиот свет ги обожува и дека имаат фанови насекаде. Како мапки онлајн магазин, решивме да видиме кој од машките херои има најдобар стил.

Нашиот фаворт е Крис Хемсворт, кој моментално еден од најпосакуваните мажи од страна на жените.

Погледнете како изгледааа хероите од Avengers на нивната последна турнеја пред премиерата.

 

За авторот

Mr. M