+18

Која е девојката од фотосесијата на Сара Фешн? (ФОТО)

Напишано од The Gentleman

Знаеме дека најновата колекција и фото сесија ве остави сите без зборови. Поготово кога ја видовте девојката која се сликаше за најновата колекција на костими за капење.

Девојката се вика Ана Марија Јанковиќ и македонски топ модел која била дел од голем број на ревии и кампањи на познати светски брендови.

Уживајте во нејзините фотографии

View this post on Instagram

@sarafashionofficial

A post shared by @ jankovicanamaria on

View this post on Instagram

♣️

A post shared by @ jankovicanamaria on

DL_Multifresh_300x250.jpg

За авторот

The Gentleman