Селебрити

Која е жената која застана помеѓу Бредли Купер и Ирина Шајк?

Напишано од Mr. M

Не станува збор за Лејди Гага како што се зборуваше, а според голем број од светските медиуми, љубовница на Бредли Купер била неговата колешка и поранешна сопруга на Бен Афлек, Џенифер Гарнер.

Според познатиот портал Celebrity Hash, Гарнер е видена повеќе пати како тајно се среќава со Бредли Купер во неговиот дом во Лос Анџелес. Овие двајца се знаат многу одамна уште во 2001 година кога заедно работеле во серијата Алијас.

Според она што можевме да го прочитаме, нивниот однос во последниот период е на повисоко ниво и може од нив да се очекува да се појават и во јавноста заедно.

За авторот

Mr. M