+18 Селебрити

Која Македонка изгледаше најсекси за новогодишната ноќ?

Напишано од Пјер

Женствена со доза на сексипил како вистинска холивудска ѕвезда, за Новогодишната ноќ ги впери погледите во неа. Ексклузивно за ubava.mk упатува порака до сите жени, прочитајте…

View this post on Instagram

New Year 🥳🥂

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

За авторот

Пјер