Серии

Конечно долг трејлер од новата сезона на Narcos (Mexico)

Напишано од Пјер

Сите со нетрпение го чекаме стартот на новата сезона на Narcos, која е преселена во Мексико. Нова екипа на глумци, слична тема, држава пострашна и од Колумбија.

Трејлерот најавува добра забава, а стартот на новата сезона се очекува средина на Ноември.

 

За авторот

Пјер