Серии

Конечно пристигна официјалниот трејлер за 3-та сезона на Stranger Things

Напишано од Mr. N

После големиот број на возбудливи и неочекувани тизери за најдобриот серијал прогласен за 2018 година, Stranger Things, Netflix конечно го објави првиот официјален трејлер кој не носи длабоко во улогите на неверојатната екипа од Hawkins, Indiana предводена од Eleven, обидувајќи се да се ослободат од трауматизирачките настани од претходната сезона.

Погледнете го официјалниот трејлер на следново видео

За авторот

Mr. N