Филмови

Конечно трејлер од долгоочекуваниот филм за животот на Freddie Mercury

Напишано од Пјер

Bohemian Rhapsody, долгоочекуваниот филм за легендата Freddie Mercury кој е глумен од младиот Rami Malek, конечно доби трејлер.

Премиерата е во Ноември, а најавата изгледа одлично –

За авторот

Пјер