Мода

Летно парче облека кое може да се носи во рана есен

Напишано од Mr. N

Карго шорц со карирана фланел кошула.

Супер комбинација за раната есен, и за деновите околу 20 степени, а доказ дека овој стил е во тренд се и познатите кои секојдневно го комбинираат

Наш предлог е вашите карго шорцеви да ви бидат на дофат и во месец Октомври

За авторот

Mr. N