Селебрити

Лила Филиповска изгледаше прејако на снимањето за Џентлмен Магазин (ФОТО)

Напишано од The Gentleman

Лила Филиповска, нашата најуспешна ТВ водителка беше гостинка во нашата втора емисија и навистина имаше што да се слушне од неа. Секогаш на ниво, умерена, и детална во она што го кажува.

Лила отсекогаш била интересна како лик, и привлекувала големо внимание во јавноста.

Ја видовте на ТВ како изгледаше како гостинка, а сега погледнете како изгледаше на снимањето преку нашите фотографии.

За авторот

The Gentleman