Стил

Луис Хамилтон и Tommy Hilfiger со нова фраерска колекција

Напишано од Mr. M

Еден од најпознатите светски модни брендови со нивниот глобален бренд амбасадор Луис Хамилтон, повторно ја промовираа нивната најнова колекција.

Овој пат станува збор за спортска колекција која во себе содржи тренерки, маици, шортсеви, дуксери и голем број на различни модни додатоци.

Целата колекција е доста впечатлива поради интересните бои кои што може да се видат на модните парчиња и со самото тоа се очекува оваа колекција да биде популарна кај младите мажи.

За авторот

Mr. M