Uncategorized Омилени места

Lyoness ви го препорачува Sky Bar Hotel Russia

Напишано од Нино

Скај Бар е сместен на осмиот кат од хотел Руссиа со прекрасен панормаски поглед на Скопје, планината Водно и реката Вардар. Овде добивате професионална услуга, интернационални јадења и голем избор на различни сортни вина. Скај Бар е одлично место за незаборавни ноќи, со извонреден амбиент и музика што веднаш ќе Ве освои.

Lyoness Macedonia ви овозможува Cashback и Shopping Points додека ужиавте во вашиот оброк или пијалок. 12804774_945299982192357_1299270088020636385_n 1935824_952336691488686_7305462503192314730_n 12472620_974891415899880_7465141689171227243_n 12509575_924334587622230_4603611047749046556_n

За авторот

Нино

Нино е алфа и омега за техничкиот дел, неговата работа е одржувањето на моторот кој го движи Friday. Кога не работи на Friday обично дизајнира сајтови во Why Not Communications, прописно навлечен на сите серии кои вклучуваат магии и змејови обожава кафе и музика. Доколку нешто не функционира на Friday како би требало или вашиот банер доцни со поставување тој е човекот кој би требало да го обвините :)