+18

Македонската барбика на Инстаграм – Калтрина (ФОТО)

Напишано од The Gentleman

Една од најубавите девојки или најзгодни за кого како, Калтрина, на македонската сцена е вистинска магија. Со изглед на барбика, оваа плавуша ќе ви го направи денот поубав.

View this post on Instagram

Obsession 🔮 @nadgradba_na_kosa_dior

A post shared by 🌟🌟🌟KALTRINA🌟🌟🌟 (@______kaltrina______) on

View this post on Instagram

🦈

A post shared by 🌟🌟🌟KALTRINA🌟🌟🌟 (@______kaltrina______) on

За авторот

The Gentleman