Креатива

Малку поинаква модна фотосесија која не остави без зборови

Напишано од Mr. N

Деновиве се појави една фотосесија од Тајван, каде постар брачен пар, сопственици на перална за облека, позираат во сите оние парчиња облека кои биле заборавени во нивната продавници низ годините.

Предобро, креативно, ама и со добар ретро стил….

DL_Multifresh_300x250.jpg

За авторот

Mr. N