+18

Марјана Станојковска во сино издание за убав крај на летната сезона

Напишано од Mr. N

Остануваат уште неколку дена до крајот на летото и официјално да започне есента која со себе носи пад на температурите и посвежо време.

Македонската водителка Марјана Станојковска важи за една од најатрактивните јавни лица кај нас, без разлика дали е облечена во некоја елегатна тоалаета или некој костим за капење.

Деновиве  завршува летото, па наместо бикини ќе треба да ги подготвиме есенските и зимските алишта.

Меѓутоа, девојката на „Лото“ за крајот на летото уште еднаш се соблече во бикини, и тоа во сина боја.

 

За авторот

Mr. N