Троши

Модерните мажи заслужуваат фраерски Валентајн подарок

Напишано од Mr. N

14 Февруари, односно Денот на Вљубените започнува да ни тропа на врата. Дали сме спремни? Повеќето мажи во принцип кога станува збор за поклон за својата поубава половина, знаат да го остават тоа до последниот момент или пак не знаат се уште што да и купат на љубената. За разлика од нас мажите, жените за овие работи се доста поорганизирани и одговорни.

Оваа година мислам дека за жените ќе биде полесна при одбирање на поклон за Валентајн, бидејќи Friday.mk и FridayShop.mk знаат што најмногу заслужуваат мажите.

Погледнете ги нашите 5 фраерски Валентајн предлози кои можете да ги пронајдете на нашата онлајн продавница, а за дамите неколку идеи кога ќе одат во потрага по подарок.

Кожен машки паричник

Кожен машки ремен

Добра фраерска книга

Фраерска машка престилка

Фраерски сет за нега

За авторот

Mr. N