Серии

Моќна втора сезона на повидок – PUNISHER сезона 2

Напишано од Mr. M

По неговот појавување во серијата Daredevil, Панишер доби своја серија која набрзо стана хит во светот. После првата сеозна, сите беа во исчекување на втората, а добрата вест е што за брзо време фановите ќе може да ја гледаат на Netflix.

Погледнете го трејлерот за втората сезона на Punisher.

За авторот

Mr. M