Задолжително

Најчитаните статии за стил во 2018 година на Friday.mk

Напишано од Mr. M

Како машки магазин една од темите кои ги имаме е модата и стилот. И оваа година како и претходните, се трудевме на најдобар можен начин да ви ги доловиме најновите модни трендови и најновите колекции од најпознатите светски брендови.

Еве ги нашите најчитани статии за стилот во 2018 година…

5 грешки кои ги правиме додека носиме фармерки

Оваа статија можете да ја прочитате на следниот ЛИНК.

Сите 30 машки фризури кои ќе доминираат во 2018

Оваа статија можете да ја видите на следниот линк.

Најдобрите UNDERCUT фризури за мажи

Оваа статија можете да ја прочитате на следниот линк.

Без кое парче облека не може машкиот свет да преживее?

Оваа статија може да се прочита на следниот линк.

10 модни начини на комбинирање со белата маичка

Оваа статија можете да ја прочитате на следниот линк.

За авторот

Mr. M