Селебрити Стил

Најдобрите машки стилови на неделата според магазинот GQ

Напишано од Mr. M

Ни заврши и оваа работна недела, па за нејзиниот крај успеавме да собереме три модни стилови на познатите мажи кои вреди да ги погледнете. Иако најпознатиот машки магазин GQ, направи поголема листа од најдобро облечените за оваа недела, сепак ние ви издвоиме три кои што веруваме дека ќе бидат прифатени кај нас.

Станува збор за модните комбинации на Пост Малоун, Двејн Џонсон и Мајк Б. Џордан кои можевме да ги видиме во елегантни модни комбинации кои се измислени за крадење 🙂

За авторот

Mr. M