Селебрити

Најдобро облечени фраери за месец Август

Напишано од Mr. N

Магазинот MR Porter одбра 8 најдобро облечени мажи за месец Август. Повеќето сигурно ви се познати, а за останатите консултирајте се со Google.

Milo Ventimiglia

Sebastian Stan

Robbie Arnett

Post Malone

Paul Bettany

Patrick Dempsey

Joaquin Phoenix

Anthony Mackie

За авторот

Mr. N