Мода

Најдобро облечените мажи на Grammy наградите

Напишано од Пјер

Поминаа Греми наградите за 2019 година. Според многумина, модата на овогодинешното доделување на наградите кај мажите воопшто не била  убава за очи.

Не знаеме, можеби за многумина е ова добро, но за оние мажи кои сакаат вистински џентлменски изглед, ова е малку too much.

погледнете ги најдобро облечените мажи според GQ

За авторот

Пјер