Филмови

Најубавите божиќни филмови кои мора да ги гледате денеска (ВИДЕО)

Напишано од The Gentleman

Божиќ е ден кој се прославува со семејството. Се поминува во убава домашна атмосфера, се ужива во добро јадење и добро вино, и се гледа добар филм.

Еве ги двата најубави божиќни филмови кои денеска вреди да ги погледнете.

CHRISTMAS CHRONICLES

и секако вториот дел од овој преубав филм кој и возрасните го обожаваат.

CHRISTMAS CHRONICLES 2

За авторот

The Gentleman