+18

Најжешките моменти на Ангелите од последното овогодишно модно шоу

Напишано од Mr. N

После снимањето кое се емитуваше на 8 Ноември, последната модна ревија на Викторија Сикрет конечно се одржа минатата ноќ. Оваа модна ревија беше исполнета со неверојатни комбинации на секси долна облека, прекрасни модели и неверојатни сценски моменти кои можете да ги разгледате во продолжение.

View this post on Instagram

always an honor ✨ @victoriassecret

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

View this post on Instagram

‘Oops, I (FINALLY) did it again’ 👼🏼 #vsfs2018

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on

За авторот

Mr. N