Селебрити

Неколку фото причини зошто MEGHAN MARKLE е новата дама на Британија

Напишано од Пјер
Кратко запознавање со девојката која ги опфати сите насловни на магазините ширум светот

Meghan Markle, убавицата од серијата Suits, ќе биде новата поубава половина на принцот Harry .

Во продолжение неколку докази од нејзиниот Инстаграм профил, за тоа зошто токму она ќе го разубавува кралскиот дворец во Британија.

За авторот

Пјер