Мода

Неколку зелени комбинации за модерен продолжен викенд

Напишано од Mr. N

Продолжен викенд е пред нас, супер период за комбинирање на зелената боја.

Добро е што нема да е жешко, и ќе може да се комбинираат и формални комбинации.

Неколку предлози во продолжение од најголемите модни Инстаграм имиња –

View this post on Instagram

Profumo di Mare 🌊 @rubinacci_official

A post shared by Luca Rubinacci (@luca_rubinacci) on

View this post on Instagram

My LA-inspired corner in Milan @fortela_

A post shared by Alessandro Squarzi (@alessandrosquarzi) on

View this post on Instagram

Me x @walkerslater 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿

A post shared by Giorgio Giangiulio (@giorgiogiangiulio) on

За авторот

Mr. N