+18

Неверојатно секси и провокативно – Изабел Гуларт

Напишано од Mr. M

Една од најпознатите бразилски манекенки на вистински начин се покажа на филсмкиот фестивал во Кан. Таа на црвениот тепих се појави во неверојатно добро издание. Таа носеше елегантни фустани кои што на перфектен начин ја престави нејзината линија.

Она што исто така можевме да го забележиме е дека познатата манекенка не носеше ниту долна облека на себе.

За авторот

Mr. M